Konkurs "Godzina wychowawcza z DIFIN-em"

Redakcja portalu, 18 Kwiecień 16, komentarze (0)

Konkurs "Godzina wychowawcza z DIFIN-em"

Drodzy Czytelnicy, wystarczy odpowiedzieć na konkursowe pytanie, aby dać sobie szansę wygrania pracy pt. "Wychowanie w praktyce szkolnej. Scenariusze godzin wychowawczych dla klas IV-VI szkoły podstawowej". Publikacja pod redakcją naukową Teresy Zubrzyckiej-Maciąg, ukazała się nakładem Wydawnictwa DIFIN, które jest fundatorem nagród w konkursie.

Konkurs "Majówka z książką od DIFIN-u"

Redakcja portalu, 30 Marzec 16, komentarze (0)

Konkurs "Majówka z książką od DIFIN-u"

Drodzy Czytelnicy, wystarczy odpowiedzieć na konkursowe pytanie, aby dać sobie szansę wygrania drugiej części niezwykle interesującej pozycji książkowej pt. "Jak zwiększyć skuteczność szkolnej edukacji. Poradnik dla nauczycieli i edukatorów". Publikacja autorstwa Juliana Piotra Sawińskiego, ukazała się nakładem Wydawnictwa DIFIN, które jest fundatorem nagród w konkursie.

Konkurs "Ferie z książką od DIFIN-u"

Redakcja portalu, 11 Styczeń 16, komentarze (1)

Konkurs "Ferie z książką od DIFIN-u"

Drodzy Czytelnicy, wystarczy odpowiedzieć na konkursowe pytanie, aby dać sobie szansę wygrania drugiej części niezwykle interesującej pozycji książkowej pt. "Socjoterapia w pracy z dziećmi i młodzieżą. Programy zajęć". Praca pod redakcją naukową Ewy Grudziewskiej, ukazała się nakładem Wydawnictwa DIFIN, które jest fundatorem nagród w konkursie.

Konkurs "Nowy Rok z książką od DIFIN-u"

Konkurs "Nowy Rok z książką od DIFIN-u"

Drodzy Czytelnicy, wystarczy odpowiedzieć na konkursowe pytanie, aby dać sobie szansę wygrania pierwszej części niezwykle interesującej pozycji książkowej pt. "Jak zwiększyć skuteczność szkolnej edukacji. Poradnik dla nauczycieli i edukatorów". Publikacja autorstwa Juliana Piotra Sawińskiego, ukazała się nakładem Wydawnictwa DIFIN, które jest fundatorem nagród w konkursie.

Konkurs "Książka od PWN na Gwiazdkę"

Konkurs "Książka od PWN na Gwiazdkę"

Drodzy Czytelnicy, wystarczy odpowiedzieć na konkursowe pytanie, aby dać sobie szansę wygrania niezwykle interesującej pozycji książkowej pt. "Jak oceniać postępy uczniów. Wskazówki dla nauczycieli". Publikacja autorstwa Paula Dixa, ukazała się nakładem Wydawnictwa Naukowego PWN, które jest fundatorem nagród w konkursie.

Konkurs Jesień z DIFIN-em

Konkurs Jesień z DIFIN-em

Drodzy Czytelnicy, wystarczy odpowiedzieć na konkursowe pytanie, aby dać sobie szansę wygrania niezwykle interesującej pozycji książkowej pt. "Tutoring w polskiej szkole". Publikacja autorstwa Adrianny Sarnat-Ciastko, ukazała się nakładem Wydawnictwa DIFIN, które jest fundatorem nagród w konkursie.

Konkurs "Lektura od DIFIN‘u na dobry początek roku szkolnego"

Konkurs "Lektura od DIFIN‘u na dobry początek roku szkolnego"

Drodzy Czytelnicy, wystarczy odpowiedzieć na konkursowe pytanie, aby dać sobie szansę wygrania niezwykle interesującej pozycji książkowej pt. "Wychowanie przez zabawę. Projekty i gry w kształtowaniu kluczowych kompetencji u dzieci i młodzieży". Publikacja autorstwa Agnieszki Kozdroń, ukazała się nakładem Wydawnictwa DIFIN, które jest fundatorem nagród w konkursie.

Konkurs "Wakacje z lekturą od DIFIN-u"

Redakcja portalu, 22 Czerwiec 15, komentarze (0)

Konkurs "Wakacje z lekturą od DIFIN-u"

Drodzy Czytelnicy, wystarczy odpowiedzieć na konkursowe pytanie, aby dać sobie szansę wygrania niezwykle interesującej pozycji książkowej pt. "Błędy językowe uczniów z inteligencją niższą niż przeciętna". Publikacja autorstwa Jolanty Piekarskiej, ukazała się nakładem Wydawnictwa DIFIN, które jest fundatorem nagród w konkursie.

1 2 3 Następna >>