Imię:
Adres email:

Cykl Sympozjów "Spotkania w Nowoczesnej Szkole"

Redakcja portalu, 23 Luty 15, komentarze (0)

Sympozjum "Wyzwania edukacji przyszłości" - zaproszenie

10.03.2015 roku w Inowrocławiu odbędzie się IV sympozjum z cyklu "Spotkania w nowoczesnej szkole". Spotkanie poświęcone będzie w całości debacie nad drogami rozwoju kształcenia zawodowego. Podejmiemy próbę odpowiedzi jaki kształt powinno przybrać kształcenie zawodowe w Polsce by edukacja zapewniła absolwentom dobry start w karierze zawodowej.
 

Redakcja portalu, 31 Styczeń 15, komentarze (0)

Centrum Dydaktyki Cyfrowej zaprasza do udział w sympozjum "Techniki informacyjno-komunikacyjne w pracy z uczniem w nowoczesnej szkole"

Już 9 lutego, we Wrocławiu odbędzie się III Sympozjum Centrum Dydaktyki Cyfrowej. Podczas kolejnego "Spotkania w Nowoczesnej Szkole" przedstawione zostaną nowe trendy w podejściu do nauczania z zastosowaniem technik informacyjno-komunikacyjnych, zaprezentowane będą również alternatywne modele edukacji. W obecnej edycji Sympozjum szczególny nacisk położony zostanie na zagadnienia pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
 

Redakcja portalu, 05 Styczeń 15, komentarze (0)

Sympozjum "Techniki informacyjno-komunikacyjne w pracy z uczeniem w nowoczesnej szkole"

9 lutego 2014 r. we Wrocławiu odbędzie się III Sympozjum Centrum Dydaktyki Cyfrowej. Podczas kolejnego "Spotkania w Nowoczesnej Szkole" przedstawione zostaną nowe trendy w podejściu do nauczania z zastosowaniem technik informacyjno-komunikacyjnych, zaprezentowane będą również alternatywne modele edukacji. W obecnej edycji Sympozjum szczególny nacisk położony zostanie na zagadnienia pracy z uczniem o specjalnych potrzebach edukacyjnych.
 

Redakcja portalu, 18 Listopad 14, komentarze (0)

II Sympozjum Centrum Dydaktyki Cyfrowej "Otwarta edukacja i wolne implementacje w nowoczesnej szkole" - zaproszenie

Jeszcze do końca tygodnia można przesyłać swoje zgłoszenia do udziału w II Sympozjum Centrum Dydaktyki Cyfrowej, które odbędzie się 24.11.2014 r. w Katowicach. Druga edycja cyklicznych spotkań odbywać się będzie pod hasłem "Otwarta edukacja i wolne implementacje w nowoczesnej szkole". Podczas sympozjum prelegenci przedstawią rożne podejście do elearningu szkolnego i akademickiego oraz możliwości zastosowania różnorodnego oprogramowania i zasobów edukacyjnych w szkołach wszystkich szczebli.
 

Redakcja portalu, 07 Listopad 14, komentarze (0)

Spotkania w Nowoczesnej Szkole - cykl sympozjów Centrum Dydaktyki Cyfrowej

Jakim zmianom ulega dzisiejsza szkoła? Jaki wpływ na sposoby nauczania i uczenia się mają media cyfrowe? Czy epodręczniki, zasoby sieciowe i platformy zdalnego nauczania wprowadzą rewolucję w edukacji? Na te i inne pytania postarano się odpowiedzieć podczas sympozjum Epodręczniki i zasoby sieciowe w nowoczesnej szkole.

Redakcja portalu, 25 Wrzesień 14, komentarze (0)

Sympozjum "Epodręczniki i platformy elearningowe w nowoczesnej szkole" - ostatnie chwile na zgłoszenie

Jakim zmianom ulega dzisiejsza szkoła? Jaki wpływ na sposoby nauczania i uczenia się mają media cyfrowe? Czy podręczniki, platformy zdalnego nauczania i otwarte zasoby wprowadzą rewolucję w edukacji? Na te i inne pytania odpowiedzi szukać będą uczestnicy sympozjum "Epodręczniki i zasoby sieciowe w nowoczesnej szkole", które odbędzie się w najbliższy poniedziałek (tj. 29.09.2014 r.) w Rybniku. W imieniu organizatora - Centrum Dydaktyki Cyfrowej - zachęcamy do udziału w wydarzeniu. Warunkiem uczestnictwa jest rejestracja; termin nadsyłania zgłoszeń upływa 26 września br.

 

Redakcja portalu, 10 Wrzesień 14, komentarze (0)

Sympozjum "Epodręczniki i platformy elearningowe w nowoczesnej szkole" - zaproszenie

Jakim zmianom ulega dzisiejsza szkoła? Jaki wpływ na sposoby nauczania i uczenia się mają media cyfrowe? Czy epodręczniki i platformy zdalnego nauczania wprowadzą rewolucję w narzędziach edukacyjnych? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć podczas sympozjum Epodręczniki i platformy elearningowe w nowoczesnej szkole, którego organizatorem jest Centrum Dydaktyki Cyfrowej*.
 

REKLAMA
SPOŁECZNOŚĆ
NAJNOWSZE ARTYKUŁY

Nastolatki w internecie: smartfony, komunikacja i cyberprzemoc

Redakcja portalu 22 Grudzień 2016

Jak jedzenie wpływa na nasze myślenie?

Julian Piotr Sawiński 22 Grudzień 2016

Weź oddech - program edukacyjny o niskiej emisji

Redakcja portalu 21 Grudzień 2016

Ogólnokształcące szkoły muzyczne I stopnia będą ośmioletnieOgólnokształcące szkoły muzyczne I stopnia jednak ośmioletnie

Redakcja portalu 20 Grudzień 2016

ZG ZNP podjął uchwałę ws. sporu zbiorowego

Redakcja portalu 20 Grudzień 2016


OSTATNIE KOMENTARZE

EduCamp – zapiski na mankietach

~ Suszarkidorak.plusa(Gość) 27 Marzec 2017, 10:05

Rozmyślania o dobrej zmianie

~ Paykasa Bozdurma(Gość) z: http://www.paykasafox.com/bitcoin-bozdurma/ 27 Marzec 2017, 09:02

Rozmyślania o dobrej zmianie

~ Paykasa Bozdurma(Gość) z: http://www.paykasabozdurmaa.com/ 27 Marzec 2017, 09:01

Rozmyślania o dobrej zmianie

~ Paykasa Kart Nerelerde Kullanılır?(Gość) z: http://paykasa.bloguetechno.com 24 Marzec 2017, 11:53

Nastolatki w internecie: smartfony, komunikacja i cyberprzemoc

~ Paykasa kart(Gość) z: http://paykasa.pointblog.net 24 Marzec 2017, 11:51


Powrót do góry
logo_unii_europejskiej